Jsme mladá dynamická společnost zabývající se mediálním zastupováním významných internetových a tiskových subjektů. Zastupovaná média reprezentujeme nejen před mediálními a reklamními agenturami, ale i před přímými klienty. Poskytujeme reklamní prostor na jednotlivých www stránkách, či jiných produktech ze svého portfolia dle platné nabídky.

• Nabízíme zastoupení a obchodování reklamního prostoru internetových médií
• Vytváříme reklamní kampaně na míru, umíme nakoupit jakýkoliv on-line prostor
• Poskytujeme klientský servis zastupovaným médiím a zadavatelům kampaní

Provozovatelům médií nabízíme zastupování a obchodování reklamního prostoru. Přinášíme médiím výhody odrážející se v posílení pozice na trhu, navýšení inzertních příjmů, a také v jistotu kompletního servisu a nadstandardního přístupu. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou on-line kampaní. Úzce spolupracujeme s českými i nadnárodními mediálními agenturami. To webům zajistí navýšení inzertních příjmů a jinak běžně nedostupné významné inzerenty.

Podporujeme také řadu kulturních a společenských akcí. Toto působení se snažíme neustále rozšiřovat, chcete-li pomoci s podporou Vaší kulturní akce.

Nabízíme také:

• poradenství
• přípravu a optimalizaci inzertních kampaní

Inzerenti můžou oslovit své zákazníky na jediném vybraném médiu, prostřednictvím inzertních balíčků. Mediální trh se neustále vyvíjí kupředu a proto rozšiřujeme spektrum našich služeb a hledáme nové cesty, k aktivnímu zapojení potenciálních zákazníků. Našim klientům tak nabízíme komunikační plánování skze komunikačních kanálů.

V případě vašeho zájmu jsme tu pro vás na adrese:

rmproduction@seznam.cz