UMĚLCI / OMAR GUITAR BAND
Omar Guitar Band - klikni pro plnou velikost

Omar Guitar Band - klikni pro plnou velikost

Omar Guitar Band - klikni pro plnou velikost

Omar Guitar Band - klikni pro plnou velikost
ADANA MP3
OMAR GUITAR BAND
Omar Guitar Band založil v roce 2012 Omar Khaouaj spolu se svými přáteli a spoluhráči z různých projektů. Skupina hraje autorskou kytarovou tvorbu na pomezí rocku, jazzu a popu.

Omar Khaouaj (kytara, autor hudby) - jeden z našich předních kytaristů. Spolupracoval například se Zuzanou Navarovou, Petrem Kolářem, Marií Rottrovou atd. Jeho kytary můžeme slyšet také v hudbě k filmu Kráska v nesnázích, v seriálech Gympl s.r.o., Comeback nebo třeba na deskách Radůzy. V současné době je členem doprovodné skupiny Marty Kubišové, Orchestru Karla Vlacha, kapely Akustik Martina Písaříka a dalších.

Tomáš Kurfürst (baskytara) - ještě jako trumpetista se věnoval vážné hudbě, vystupoval se skupinou Garáž, vidět jsme jej mohli také se skupinou Pražský Výběr. Jako basista působil ve skupině Dolmen, MIG21, v současné době se věnuje studiové práci ve svém nahrávacím studiu.

Dominik Renč (klávesy) - věnuje se převážně skladatelské práci, např. seriály Gympl s.r.o., Comeback, Pan Máma. Jako klavírista působí v divadle Ypsilon, nebo ve skupině Botafoga.

Mikoláš Nop (bicí) - dlouhá léta působil ve skupině Miloše Nopa po boku Pavla Bobka, nebo třeba Hanky Zagorové. Hrál s kapelami Dolmen, Pan Pot...V současné době hraje se skupinou Sto Zvířat, Jaroslavem Uhlířem a dalšími.KONTAKT:
Rostislav Máca
TEL.: +420 604 892 103
rmproduction@seznam.cz
 
Web developed by ©2020 Ondřej Toul / WWW.ONDREJTOUL.COM