Festival Šumavské Letní Hudební Večery 2015
 

          Exkluzivně zastupujeme:
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH RM PRODUCTION
Naše agentura Vám nabízí především zprostředkování hudebních vystoupení tuzemských i zahraničních umělců nejrůznějších hudebních žánrů - od latinskoamerické hudby přes jazz, pop, rock, blues, či experimentální metal. Exkluzivně zastupujeme několik předních umělců, mezi něž patří především zpěvačka Jana Kratochvílová, Petra Hapková, Marie Párová, skupiny Henych 666 či Pellant Collegium. V naší nabídce však najdete celou řadu dalších umělců, z nichž si jistě vyberete.

Zajištujeme umělce pro party, svatby, městské slavnosti, samostatné koncerty, klubová vystoupení, festivaly, turné, ale i pro hudební produkce v restauracích, hotelích, dětské party apod...

Dále můžeme vaši akci zajistit po technické stránce: ozvučení, světelný park, stavba podia. Zabýváme se i návrhem a realizací propagačních materiálů, reklamních předmětů, merchandisingem apod. Neváhejte se nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem či přáním.

"Působím jako aktivní muzikant a zakladatel několika hudebních projektů (Atarés - www.atares.cz, So Fine - www.sofine.cz, Petra Hapková Band). Snažím se tedy porozumět přáním klienta i požadavkům umělců a napomoci tak ke zdárnému průběhu vaší akce. Těším se na spolupráci s vámi".

Rostislav Máca - RM production